Platinum Rally Team na 50.Rajdzie Barbórka

Już w najbliższą sobotę Platinum Rally Team wystartuje w jubileuszowym, 50. Rajdzie Barbórka w Warszawie. Tym razem barwy ORLEN OIL będą reprezentować dwie załogi: Michał Bębenek z bratem Grzegorzem pojadą Peugeotem 207 S2000, a Maciej Steinhof z Robertem Hundlą wsiądą do Subaru Imprezy R4. 

Michał i Grzegorz Bębenkowie – świeżo upieczeni wicemistrzowie Polski podczas występu na imprezie, która już po raz pięćdziesiąty zamyka sezon rajdowy w Polsce, mają zamiar przede wszystkim jechać widowiskowo i tym samym swoją jazdą podziękować za doping kibicom, a sponsorom za cały tegoroczny sezon.

Michał Bębenek: Rajd Barbórka to taka impreza, która zawsze kojarzy się z odcinkiem na ulicy Karowej i z kończącym się sezonem. W tym roku nie możemy narzekać ani na końcowy wynik w Platinum RSMP, ani na brak szczęścia. Mam nadzieję, że nie opuści nas ono także podczas startu w najbliższy weekend w Warszawie. Jedziemy tam przede wszystkim po to, aby podziękować kibicom i sponsorom za wspaniały sezon, a przy okazji dobrze się bawić. Pojedziemy Peugeotem 207 S2000. Zapraszam wszystkich na rajd, na którym emocji i szybkiej jazdy z pewnością nie zabraknie. Bardzo dziękuję firmom: ORLEN OIL, Dr.Marcus International, SYLEN i Igloo a także Prince i AQQ za wspaniały sezon rajdowy 2012.

W barwach Platinum Rally Team Subaru Imprezą R4 pojadą w Warszawie także Maciej Steinhof i Robert Hundla. Od niedzieli trwa licytacja pokazowego przejazdu z Maćkiem po kultowym odcinku Karowa. Zebrana w ten sposób kwota trafi na konto Szlachetnej Paczki.

Maciej Steinhof: Bardzo się cieszę ze startu na Rajdzie Barbórka w barwach zespołu Platinum Rally Team, tym bardziej, że startujemy Subaru Imprezą R4 przygotowaną przez Tagai Racing Technology.  Myślę, że to doskonała okazja, by zachęcić kibiców do przyłączenia się do akcji Szlachetna Paczka, dzięki której możemy pomóc rodzinom, które akurat tego potrzebują. Mam nadzieję, że nasza licytacja pokazowego przejazdu po OS-ie Karowa spotka się z dużym zainteresowaniem.. Zapewniam, że damy z siebie wszystko i postaramy się, aby kibice mieli dużo radości z naszej jazdy. W tym roku do grona naszych sponsorów dołączyła firma Atlas. Są z nami także: Dragon i Hoff.

Szlachetną Paczkę wspierają takie sportowe sławy jak: Jerzy Dudek i Christiano Ronaldo, Mohamed Kalidoff, Adrian Zieliński, Natalia Partyka, czy Agnieszka i Ula Radwańskie. Teraz dołączyli do nich Maciej Steinhof i Robert Hundla. Logotypy Szlachetnej Paczki znajdą się na ich Subaru Imprezie, a także na kombinezonach obu zawodników.

Więcej o Szlachetnej Paczce: www.szlachetnapaczka.pl

Link do licytacji pokazowego przejazdu po OS Karowa:

http://allegro.pl/maciej-steinhof-ze-szlachetna-paczka-na-karowej-i2822736232.html