Platinum Inspiration na 39 Rajdzie Świdnickim Krause

Już jutro wystartuje II runda Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 39 Rajd Świdnicki Krause. Firma Orlen Oil po raz pierwszy wręczy nagrodę, przeznaczoną dla ludzi i instytucji angażujących się w szczególny sposób w polskie rajdy – Platinum Inspiration.

Nagroda ta to wspólna inicjatywa tytularnego sponsora RSMP, Polskiego Związku Motorowego i Telewizji Polskiej. Będzie przyznawana wszystkim zaangażowanym w mistrzostwa: organizatorom, inicjatorom innowacyjnych projektów oraz osobom, które od lat aktywnie działają na rzecz rozwoju rajdów w Polsce i odnoszą na tym polu znaczące sukcesy. Nagrodę mogą otrzymać również zawodnicy: za wyróżniającą się, godną naśladowania postawę podczas rajdu (zachowanie fair play, waleczność, szczególną odwagę). Kto zostanie pierwszym laureatem Platinum Inspiration przekonamy się już niebawem.

Orlen Oil zaprasza także do kibicowania załodze Platinum Rally Team. Michał i Grzegorz Bębenkowie po raz pierwszy wystartują nowym Mitsubishi Lancerem Evo X. Na kibiców czeka wiele konkursów, w których można wygrać atrakcyjne gadżety i nagrody. Szczegóły na stronie rajdu: www.rajdkrause.pl a także na naszym fan page’u na Facebooku: www.facebook.com/PlatinumRallyTeam .

Tych, którzy nie pojawią się na świdnickich OS-ach w najbliższy weekend zapraszamy przed telewizory. Relacje z Rajdu Świdnickiego Krause w TVP1 można będzie obejrzeć w dniach 8-10 kwietnia o godz. 20:00. Także w tych dniach informacje o imprezie ukażą się w TVP Info i TVP Sport o godz. 23:00 w programach: Sportowy Wieczór i Sportowa Niedziela oraz w TVP2 o godz. 18:35 w magazynie Sport Telegram.

39 Rajd Świdnicki Krause to druga runda tegorocznych Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Impreza rozgrywana na trasach wokół Świdnicy to jeden z najbardziej znanych, cieszących się dużą popularnością wśród kibiców i zawodników rajdów. Tegoroczna edycja rozpocznie się w najbliższy piątek o 18.10 na świdnickim rynku. W sobotę i niedzielę załogi będą miały do pokonania łącznie 15 odcinków specjalnych, w tym tak kultowe, polskie OS-y jak: Rościszów-Walim czy Michałkowa.

Fot. Robert Magiera