Michał Bębenek w wyścigu ulicznym podczas Verva Street Racing

Michał Bębenek, zawodnik Platinum Rally Team rywalizujący w pełnym cyklu Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, weźmie udział w wyścigu podczas Verva Street Racing w Warszawie. Michał zasiądzie za kierownicą Mitsubishi Lancera Evo X R4.

Michał Bębenek wystartuje w Rally Street Racing, który zaplanowany jest na 18 czerwca, kilka minut po 17.00. Zawodnik Platinum Rally Team zmierzy się w ulicznym wyścigu m.in. z Leszkiem Kuzajem. Kierowcy pokonają trasę wytyczoną wzdłuż ulic: Wierzbowej, Focha, Moliera i Senatorskiej. Stanowisko serwisowe Platinum Rally Team będzie zlokalizowane przy Placu Teatralnym. Wyścig będzie można również zobaczyć „na żywo’’ w TVN Turbo.

Michał Bębenek: Bardzo się cieszę z zaproszenia na Verva Street Racing. To impreza, która w ubiegłym roku przyciągnęła rzeszę pasjonatów motoryzacji, mam nadzieję, że tegoroczna edycja wzbudzi równie wielkie zainteresowanie. Udział w tym evencie to dla nas szansa na zaprezentowanie publiczności naszego teamu oraz rajdów – szczególnie bliskiej mi dyscypliny sportu. Start na Verva Street Racing będzie oczywiście również dobrą zabawą. Możliwość pościgania się z innymi zawodnikami po centrum Warszawy dostarczy na pewno wszystkim sporo frajdy.

Michał Bębenek to utytułowany kierowca rajdowy startujący w pełnym cyklu Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski za kierownicą Mitsubishi Lancera Evo X w barwach Platinum Rally Team. Niezmiennie od lat startuje w duecie ze swoim bratem Grzegorzem. Po dwóch rozegranych rajdach, bracia Bębenkowie zajmują trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2011. Sponsorem tytularnym teamu jest Orlen Oil, producent olejów dla motoryzacji marki Platinum.