Michał Bębenek na Zlocie Plejad

Właściciele samochodów marki Subaru już po raz dziesiąty spotkają się na Zlocie Plejad – tradycyjnym, corocznym wydarzeniu organizowanym specjalnie z myślą o  miłośnikach japońskiej marki. Na Zlocie nie zabraknie również zawodników Platinum Subaru Rally Team: Michała i Grzegorza Bębenków oraz Wojtka Chuchały i Kamila Hellera. Partnerem tego wydarzenia jest Orlen Oil.

Zlot Plejad 1Plejady co roku organizowane są w innym zakątku Polski. Tym razem organizatorzy zapraszają w dniach 30 maja – 2 czerwca do Podlesic ulokowanych w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie powstanie jedyne w swoim rodzaju „miasteczko Subaru”. W okolicy zostaną wytyczone aż cztery trasy na których będą rywalizować uczestnicy imprezy wykonując po drodze zadania, biorąc udział w konkursach i poznając przy okazji atrakcje turystyczne regionu.

Zlot Plejad to przede wszystkim spotkanie towarzyskie, jednak organizatorzy nie zapominają również o miłośnikach sportowej rywalizacji. Dla nich zostanie przygotowana specjalna szosowa trasa na której będą mogli się zmierzyć z załogami Platinum Subaru Rally Team – Wojtkiem Chuchałą i Kamilem Hellerem oraz Michałem i Grzegorzem Bębenkami. Nie mniej emocji będzie towarzyszyć zmaganiom na off-roadowej trasie „Terenowej”, a fanów motoryzacyjnej turystyki z pewnością przyciągną trasy „Turystyczna – Szosowa” i „Turystyczna – Terenowa”.

Niezależnie od wybranej trasy, samochodu czy też zlotowego „stażu”, udział w imprezie dostarczy niezapomnianych wrażeń w jedynej w swoim rodzaju atmosferze. Za jej zapewnienie będzie odpowiadać główny organizator, Subaru Import Polska, wraz z Partnerami: Orlen Oil, Sony VAIO, Sony α, Orlen Oil, SJS, Horizont, Keratronik, Motoricus.com, Pirelli, Ronal, Warta, Raiffeisen Leasing i Van Pur. Patronat nad X Zlotem Plejad sprawują: Śląska Organizacja Turystyczna, Związek Gmin Jurajskich, Zawiercie i Jurajska Organizacja Turystyczna, a medialnie wspierają go: Onet Moto, Auto Świat 4×4, Fleet, Gentleman, ExoticCars.pl oraz WRC Magazyn Rajdowy.