Michał Bębenek na WRC Pleszew 2013

Michał Bębenek, kierowca Platinum Subaru Rally Team już w najbliższy weekend będzie gościem specjalnym WRC Pleszew- wielkopolskiej imprezy uznawanej przez dziennikarzy i kibiców za najlepiej zorganizowany KJS w Polsce. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszym kierowcą!

Program wprost pęka od atrakcji. 5 Rajd WRC Pleszew rozpocznie się w piątek, od rajdu terenowego w stylu cross-country, podczas którego przewidziano m.in. widowiskowy wyścig równoległy załóg. W tym samym dniu odbędzie się oficjalne rozpoczęcie imprezy na pleszewskim rynku wraz z sesją autografów gości specjalnych. Dzień zakończy WRC MUSIC NIGHT – impreza przy dźwiękach rock’n’rolla i Depeche Mode. Sobota to dalsza część rajdu w stylu cross-country oraz liczne atrakcje w miasteczku rajdowym: występy kabaretów, uliczne motorsport show z udziałem motocykli, quadów, aut wyścigowych i drifterów. Na zakończenie sobotniej rywalizacji odbędzie uliczny prolog ze zwycięzcami rajdu, a wieczorem Fanatic Movie Stage – ekstrawagancki pokaz z udziałem dziewczyn m.in. z magazynu Playboy stylizowany na sceny z filmów i teledysków. Niedziela będzie stała pod znakiem rajdu amatorskiego KJSi  Lady Motorsport – show z udziłem dam polskiego motorsportu oraz ulicznego prologu kończącego imprezę. Prawdziwym wydarzeniem muzycznym będzie z pewnością sobotni koncert Bad Boys Blue na pleszewskim rynku o godz. 20.30.

Organizatorem wydarzenia jest WRC-Pleszew – grupa fanatyków rajdowych, którym przyświeca jedna, wspólna misja: udowodnienie, że motorsportem może zarazić się każdy. Styl, oryginalność, i energia imprez uznawanych za jedne z najlepiej zorganizowanych kraju powoduje, iż należy przypuszczać, podobnie jak w latach poprzednich, drugi weekend września i  „5 Rajd WRC Pleszew” pozostawią wśród uczestników i widzów niezapomniane wrażenia.

Więcej na temat imprezy: http://5rajd.wrc-polska.pl

551896_412737858786304_1261960283_n