Michał Bębenek gościem specjalnym WRC Pleszew

Michał Bębenek, kierowca Platinum Rally Team już w najbliższy weekend będzie gościem specjalnym WRC Pleszew- wielkopolskiej imprezy uznawanej przez dziennikarzy i kibiców za najlepiej zorganizowany KJS w Polsce. Podczas eventu Michał Bębenek zaprezentuje się za kierownicą… amerykańskiego roadstera Plymouth Prowler – show cara firmy Dr.Marcus International, która jest głównym sponsorem zespołu. To wyjątkowy i zarazem dość rzadki model. Wyprodukowano go w ilości 11 tysięcy egzemplarzy. Na pleszewskim rynku Michał Bębenek spotka się też z fanami motoryzacji.

Organizatorzy WRC Pleszew przygotowali: rywalizację kierowców amatorów w ramach KJS, w tym uliczny prolog przy pleszewskim rynku (sobota) oraz rywalizację w ramach rajdu cross-country (niedziela). Imprezę sportową uświetnią również wystawy motoryzacyjne oraz pokazy drifterów, motocyklistów i quadowców. Na sobotni wieczór zaplanowano również WRC Fashion Stage czyli pokaz mody z udziałem najpiękniejszych Wielkopolanek inspirowany stylem moulin rouge. Będzie to widowiskowe show, które zabierze widzów w świat can-can-a, burleski i kabaretu. Na zakończenie rajdowego weekendu zaplanowano  koncert zespołu rockowego.

Partnerami WRC Pleszew są m.in. Orlen Oil – producent olejów dla motoryzacji marki Platinum i Dr.Marcus International – producent odświeżaczy samochodowych.

Termin imprezy: 1-2 września 2012 r.

Miejsce: Pleszew (woj. wielkopolskie)

Strona internetowa: http://wrc-pleszew.eu