KONKURS: Zostań naszym VIP-em podczas 50. Rajdu Barbórka

Wielkimi krokami zbliża się warszawski, jubileuszowy Rajd Barbórka, który tradycyjnie kończy sezon rajdowy w naszym kraju. Tym razem impreza odbędzie się w sobotę, 1 grudnia. Spędźcie z nami ten dzień! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać karnety na rajd oraz bilety na trybunę VIP przy OS Karowa. Szczegóły znajdziecie w poniższym regulaminie.

REGULAMIN KONKURSU ,,ZOSTAŃ VIPEM”

 

  1. Organizatorem konkursu jest Orlen Oil z siedzibą w Krakowie przy ul. Opolskiej 100. Administatorem konkursu jest HIGH PR Agencja Public Relations z siedzibą w Krakowie przy ul. Kalwaryjskiej 35a lok. 102.
  2. Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, które zostały fanami oficjalnego fanpage’a zespołu rajdowego Platinum Rally Team na Facebooku: https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy zostać fanem oficjalnego fanpage’a zespołu Platinum Rally Team oraz przedstawić własną, kreatywną odpowiedź na pytanie: ,,Jakim samochodem rajdowym i w jakim serialu powinien jeździć Michał Bębenek w sezonie 2013 i dlaczego?”. Odpowiedź wraz z krótkim uzasadnieniem oraz swoje: imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego oraz nazwę konta z którego polubiono fanpage zespołu należy wysłać na adres mailowy platinum@highpr.pl najpóźniej w dniu 29 listopada 2012 roku do godziny 12:00.
  4. Jury w skład którego wchodzą przedstawiciele ORLEN OIL i Agencji HIGH PR przyzna jedną nagrodę główną i jedną nagrodę pocieszenia. Nagrodą główną jest PAKIET VIP na który składają się dwa karnety umożliwiające wejście na wszystkie odcinki specjalne 50. Rajdu Barbórka oraz dwa bilety wstępu na trybunę VIP usytuowaną przy OS Karowa podczas 50. Rajdu Barbórka. Nagrodą pocieszenia jest PAKIET GOŚĆ na który składają się dwa karnety GOŚĆ umożliwiające wejście na wszystkie odcinki specjalne 50. Rajdu Barbórka.
  5. Przy ocenie nie będą brane pod uwagę zgłoszenia niekompletne czyli takie, których autor nie podał wszystkich niezbędnych danych (imię, nazwisko, telefon komórkowy, nazwę konta z którego „polubił” fanpage zespołu).
  6. Zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie oraz dokładnym miejscu jej odbioru mailowo oraz telefonicznie w dniu 29  listopada 2012 r.
  7. Odbiór nagród będzie możliwy wyłącznie osobiście, w Warszawie w dniu 30 listopada 2012 (piątek) lub 1 grudnia 2012 (sobota) w miejscu wskazanym przez Organizatora.
  8. Organizator nie zapewnia transportu z/do Warszawy.
  9. Odbiór nagród możliwy jest wyłącznie osobiście. W przypadku niemożliwości osobistego odebrania nagrody w miejscu wskazanym przez Organizotora nagroda przepada. Organizator nie przewiduje rekompensaty za nieodebraną nagrodę.
  10. Udział w konkursie  jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.