Konkurs – wygraj obuwie marki CAT

Razem z marką CAT – partnerem odzieżowym załogi rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków startujących w barwach Platinum Subaru Rally Team ogłaszamy konkurs dla kibiców. Nagrodą obuwie marki CAT!

 REGULAMIN

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ?

1. Polubić fanpage załogi rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku: https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam 

 1. Pod postem konkursowym umieszczonym na Facebooku odpowiedzieć na pytanie: Które zaprezentowane na zdjęciu buty najlepiej nadają się do rajdowej oglądarki? Odpowiedź należy krótko uzasadnić. Autor wybranej przez przedstawicieli CAT odpowiedzi otrzyma wytypowaną przez siebie parę butów. Przy wyborze zwycięzcy weźmiemy pod uwagę kreatywność, poczucie humoru i oryginalność komentarzy.

facebook_plansza_960x640px

 INFORMACJE OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest zespół Platinum Subaru Rally Team, zwany w dalszej części regulaminu Organizatorem.
 2. Fundatorem nagród jest firma AmerSport, oficjalny dystrybutor marki CAT w Polsce.
 3. Wysłanie odpowiedzi konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które polubiły fanpage Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku (https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam). Osoby, które wzięły udział w konkusie bez polubienia fanpage’a nie będą brane pod uwagę przy wyłonieniu zwycięscy.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁOSZEŃ

 1. Każdy fan może dodać jeden komentarz. W przypadku dodania większej liczby przy ocenie będzie brany pod uwagę komentarz, który pojawił się jako pierwszy.
 2. Na komentarze czekamy do 17 września 2013 roku do północy.
 3. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie odpowiedzi własnego autorstwa, do których posiada się pełnię praw autorskich. Uczestnik nadsyłający zgłoszenie do konkursu zwalnia organizatora z jakichkolwiek roszczeń osób trzecich z tytułu naruszenia praw do utworu stanowiącego odpowiedź na pytanie konkursowe.

NAGRODY

 1. Nagrodą w konkursie jest jedna para butów CAT.
 2. Zwycięzca otrzyma model butów, który wskazał w swoim komentarzu konkursowym. W przypadku braków magazynowych, Organizator zastrzega sobie prawo do poproszenia zwycięzcy o wskazanie innego modelu butów.
 3. Fundator nagrody informuje, że dostępne jest obuwie w rozmiarach między 40 a 46.
 4. W terminie maksymalnie do 5 dni od zakończenia zgłoszeń konkursowych Organizator opublikuje  wyniki na profilu zespołu na Facebooku oraz na stronie internetowej www.bebenek.pl.
 5. Nagrodzona osoba zostanie poinformowana o wyróżnieniu w wiadomości prywatnej. W przypadku, gdy zwycięzca nie poda danych do wysyłki, numeru telefonu oraz rozmiaru obuwia w terminie 14 dni od daty otrzymania maila, nagroda przepada.
 6. Nagrody zostaną wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera w terminie do 7 dni od podania przez zwycięzcę kompletnych danych,  o których mowa w powyższym punkcie.
 7. Zamówione przez zwycięzcę obuwie nie podlega wymianie lub zwrotowi.