Konkurs – wygraj bon na podróż z My Travel!

Zapraszamy do udziału w konkursie My Travel – biura podróży będącego partnerem załogi Michał Bębenek/Grzegorz Bębenek. Do wygrania voucher o wartości 400 zł do zrealizowania w My Travel.

FB_mytravel_konkurs

Co należy zrobić, aby wygrać? To proste! wystarczy:

1. Polubić fanpage załogi rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku: https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam

2. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Podróż motocyklem przez Route 66, camperem na oglądarkę Rajd Finlandii, a może wyjazd do Monte Carlo, żeby podziwiać wyścig F1 na torze ulicznym? Jakie są Wasze wakacje marzeń zczynnikiem moto w tle? Podzielcie się pomysłami w komentarzach. Nasz partner, firma My Travel, wybierze jeden komentarz, a jego autor otrzyma bon do realizacjiprzy zakupie wakacji w My Travel.

 

REGULAMIN KONKURSU 

 

 INFORMACJE OGÓLNE

 

 1. Organizatorem konkursu jest zespół Platinum Subaru Rally Team, zwany w dalszej części regulaminu Organizatorem.
 2. Fundatorem nagród jest My Travel.
 3. Udzielenie odpowiedzi konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które polubiły fanpage Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku (https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam) – w przypadku braku polubienia fanpage’a odpowiedzi konkursowe nie będą brane pod uwagę.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁOSZEŃ

 

 1. Każda osoba może dodać tylko tylko jedną wypowiedź konkursową.
 2. Odpowiedzi konkursowe należy umieszać pod postem informującym o konkursie zamieszczonym na fanpage’u Michał i Grzegorz Bębenków na Facebooku.
 3. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie odpowiedzi własnego autorstwa, do których posiada się pełnię praw autorskich. Uczestnik nadsyłający zgłoszenie do konkursu zwalnia organizatora z jakichkolwiek roszczeń osób trzecich z tytułu naruszenia praw do utworu stanowiącego odpowiedź na pytanie konkursowe.

 

NAGRODY

 

 1. Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 400 złotych do wykorzystania w przypadku zakupu wycieczek/wczasów/podróży w bocheńskim odziale My Tavel.
 2. Zwycięzcę wyłoni przedstawiciel biura My Travel.
 3. Voucher ważny jest do końca marca 2014 roku. Niewykorzystany po tym terminie przepada.
 4. Voucher nie podlega spieniężeniu lub wymianie na inną nagrodę, a niewykorzystany do dnia określonego w regulaminie, przepada.
 5. W terminie maksymalnie do 5 dni od zakończenia konkursy organizator opublikuje  wyniki na profilu zespołu na Facebooku oraz na stronie internetowej zwww.bebenek.pl.
 6. Nagrodzona osoba zostanie poinformowana o wyróżnieniu mailowo i poproszona o podanie adresu pocztowego. W przypadku braku podania danych do wysyłki nagrody w terminie 7 dni od daty otrzymania maila, nagroda przepada.
 7. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera.