Konkurs! Wygraj akcesoria CAT! [ZAKOŃCZONY]

Razem z marką CAT – partnerem odzieżowym załogi rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków startujących w barwach Platinum Subaru Rally Team ogłaszamy konkurs dla kibiców rajdowych. Do wygrania są akcesoria marki CAT.

Co należy zrobić, aby wygrać? To proste! Wystarczy być fanem fanpage’a Platinum  Subaru Rally Team na Facebooku i odpowiedzieć na proste pytanie: co kibic rajdowy powinien zabrać ze sobą na rajd? Podaj 5 rzeczy, które Twoim zdaniem stanowią rajdowy must have. 

Wybrane komentarze nagrodzimy saszetkami ufundowanymi przez markę CAT, naszego partnera odzieżowego. Odpowiedź należy przesłać na adres: platinum@highpr.pl Przy wyborze zwycięzców uwzględnimy kreatywność, zaangażowanie i poczucie humoru autorów odpowiedzi. Wybrane komentarze opublikujemy, a ich autorzy otrzymają nagrody w postaci saszetek CAT. Szczegóły konkursu znajdziecie w poniższym regulaminie.

Zrzut ekranu 2013-08-20 o 14.33.40

 

REGULAMIN KONKURSU – WYGRAJ AKCESORIA CAT

 INFORMACJE OGÓLNE

 

 1. Organizatorem konkursu jest zespół Platinum Subaru Rally Team, zwany w dalszej części regulaminu Organizatorem.
 2. Fundatorem nagród jest firma AmerSport, oficjalny dystrybutor marki CAT w Polsce.
 3. Wysłanie odpowiedzi konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. Wysłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z udzieleniem Organizatorowi zgody na jego publikację na stronie www.bebenek.pl oraz profilu zespołu na Facebooku.
 5. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które polubiły fanpage Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku (https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam).

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁOSZEŃ

 

 1. Każda osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
 2. Odpowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres mailowy: platinum@highpr.pl w terminie do 26 sierpnia 2013 r do północy. W tytule maila prosimy wpisywać: Konkurs CAT. W treści maila, oprócz odpowiedzi, należy umieścić imię i nazwisko lub nicka konta facebookowego z którego polubiono fanpage Michała i Grzegorza Bębenków.
 3. Do konkursu można nadsyłać wyłącznie odpowiedzi własnego autorstwa, do których posiada się pełnię praw autorskich. Uczestnik nadsyłający zgłoszenie do konkursu zwalnia organizatora z jakichkolwiek roszczeń osób trzecich z tytułu naruszenia praw do utworu stanowiącego odpowiedź na pytanie konkursowe.
 4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage załogi rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku: https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam  – w przypadku braku polubienia fanpage’a odpowiedzi konkursowe nie będą brane pod uwagę.

 

NAGRODY

 

 1. Nagrodami w konkursie są saszetki marki CAT (http://catfootwear.pl/raymond-80001-12.html)
 2. W terminie maksymalnie do 5 dni od zakończenia zgłoszeń konkursowych Organizator opublikuje  wyniki na profilu zespołu na Facebooku oraz na stronie internetowej zwww.bebenek.pl.
 3. Nagrodzone osoby zostaną poinformowane o wyróżnieniu mailowo i poproszone o podanie adresów pocztowych i numerów telefonów kontaktowych. W przypadku braku podania danych do wysyłki w terminie 7 dni od daty otrzymania maila, nagroda przepada.
 4. Nagrody zostaną wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera.