Konkurs! Platinum Rally Team w obiektywach kibiców.

Zrobiłeś zdjęcie Platinum Rally Team podczas 27. Rajdu Karkonoskiego? Chcesz, żeby ukazało się w galerii na naszej stronie i fanpage’u zespołu na Facebooku? Prześlij nam je na platinum@highpr.pl Wybrane zdjęcia opublikujemy, a autorzy trzech najlepszych fotek otrzymają nagrody: plecaki Platinum i odświeżacze samochodowe Dr.Marcus. Przed wysłaniem zdjęć zapoznaj się z regulaminem konkursu, który publikujemy poniżej.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO – PLATINUM RALLY TEAM W OBIEKTYWIE KIBICÓW

INFORMACJE OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest zespół Platinum Rally Team.
 2. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla fotografów-amatorów. Zdjęcia osób zawodowo zajmujących się fotografią nie będą brane pod uwagę przy ocenie.
 3. Wysłanie zgłoszenia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z udzieleniem Organizatorowi zgody na publikację  na stronie www.bebenek.pl oraz profilu zespołu na Facebooku.
 5. Uczestnik nadsyłający zgłoszenie do konkursu zwalnia organizatora z jakichkolwiek roszczeń osób trzecich z tytułu naruszenia praw do zdjęcia zgłoszonego do konkursu i/lub z tytułu naruszenia jakichkolwiek innych praw tych osób, w szczególności prawa do ochrony wizerunku.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁOSZEŃ

 1. Każda osoba może wysłać maksymalnie pięć zdjęć. Będziemy wdzięczni za przesyłanie  plików o zmniejszonej wadze, ok: 800 KB/zdjęcie.
 2. Nadesłane zdjęcia muszą przedstawiać załogę/zawodników/rajdówkę Platinum Rally Team podczas 27. Rajdu Karkonoskiego.
 3. Zdjęcia należy nadsyłać na adres mailowy: platinum@highpr.pl w terminie do 10 czerwca 2012 r do północy. W tytule maila prosimy wpisywać: Konkurs fotograficzny. W treści maila należy umieścić swoje imię i nazwisko – w przypadku braku takiego podpisu Organizator zastrzega sobie możliwość podpisania zdjęcia nikiem z adresu internetowego zgłaszającego.
 4. Do konkursu można nadsyłać wyłącznie zdjęcia własnego autorstwa, do których posiada się pełnię praw autorskich.

NAGRODY

 1. Nagrodami w konkursie są plecaki Platinum i zestawy odświeżaczy samochodowych Dr.Marcus. Otrzymają je autorzy trzech najlepszych zdjęć.
 2. W terminie maksymalnie do 5 dni od zakończenia zgłoszeń Organizator opublikuje  wybrane zdjęcia na profilu zespołu na Facebooku oraz na stronie internetowej zespołu. Trzy wyróżnione osoby zostaną poinformowane o nagrodzie mailowo.

foto: Marcin Kaliszka