Konkurs! Kibicuj załodze rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków i wygraj buty CAT!

Razem z marką Caterpillar – partnerem odzieżowym załogi rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków startujących w barwach Platinum Subaru Rally Team ogłaszamy konkurs dla kibiców rajdowych. Nagrodą w konkursie jest obuwie Caterpillar.

 

Co należy zrobić, aby wygrać? To proste! 

 

1. Polub fanpage załogi rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku: https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam 

2. Wybierz ze strony www.catfootwear.pl  3 produkty marki CAT, które Twoim zdaniem najlepiej pasują do naszej załogi – Michała i Grzegorza Bębenków. Podaj ich nazwy, a swój wybór krótko uzasadnij. Na odpowiedzi czekamy w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku.

Autora najciekawszej odpowiedzi nagrodzimy parą butów Nelson z kolekcji Caterpillar jesień-zima 2013. Przy wyborze będziemy kierować się kreatywnością i poczuciem humoru autorów odpowiedzi. Szczegóły konkursu znajdziecie w poniższym regulaminie.

team_bebenek_843_403

REGULAMIN KONKURSU – WYGRAJ OBUWIE CATERPILLAR

 INFORMACJE OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest zespół Platinum Subaru Rally Team, zwany w dalszej części regulaminu Organizatorem.
 2. Fundatorem nagród jest firma AmerSport, oficjalny dystrybutor marki CAT w Polsce.
 3. Zamieszczenie odpowiedzi konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które polubiły fanpage Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku (https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam).

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁOSZEŃ

 1. Każda osoba może zamieścić tylko jedną odpowiedź (komentarz) konkursowy. W przypadku zamieszczenia większej ilości odpowiedzi organizator zastrzeaga sobie prawo do wytypowania jednego, branego pod uwagę przy ocenie.
 2. Na komentarze czekamy do 16 października 2013 r do północy.
 3. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie odpowiedzi własnego autorstwa, do których posiada się pełnię praw autorskich. Uczestnik nadsyłający zgłoszenie do konkursu zwalnia organizatora z jakichkolwiek roszczeń osób trzecich z tytułu naruszenia praw do utworu stanowiącego odpowiedź na pytanie konkursowe.
 4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage załogi rajdowej Michała i Grzegorza Bębenków na Facebooku: https://www.facebook.com/PlatinumRallyTeam  – w przypadku braku polubienia fanpage’a odpowiedzi konkursowe nie będą brane pod uwagę.

NAGRODY

 1. Nagrodą w konkursie jest para butów Nelson z kolekcji Caterpillar jesień-zima 2013. W przypadku braku produktu na stanie magazynowym, organizator zastrzega, że może przyznać inny model.
 2. W terminie maksymalnie do 5 dni od zakończenia zgłoszeń konkursowych Organizator opublikuje  wyniki na profilu zespołu na Facebooku oraz na stronie internetowej zwww.bebenek.pl.
 3. Nagrodzona osoba zostanie poinformowana o wyróżnieniu mailowo i poproszona o podanie adresu pocztowego oraz numeru telefonu. W przypadku braku podania danych do wysyłki w terminie 7 dni od daty otrzymania maila, nagroda przepada.
 4. Nagroda zostanie wysłana paczką za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera.