Konkurs fotograficzny po Rajdzie Rzeszowskim (ZAKOŃCZONY)

Zrobiłeś zdjęcie Platinum Rally Team podczas 21. Rajdu Rzeszowskiego? Chcesz, żeby ukazało się w galerii na naszej stronie i fanpage’u zespołu na Facebooku? Prześlij nam je na platinum@highpr.pl Wybrane zdjęcia opublikujemy, a autorzy trzech najlepszych fotek otrzymają nagrody: torbę podróżną Platinum, koszulkę Platinum, latarkę lub odświeżacze samochodowe Dr.Marcus. Przed wysłaniem zdjęć zapoznaj się z regulaminem konkursu, który publikujemy poniżej.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO – PLATINUM RALLY TEAM W OBIEKTYWIE KIBICÓW

INFORMACJE OGÓLNE

  1. Organizatorem konkursu jest zespół Platinum Rally Team, zwany w dalszej części regulaminu Organizatorem.
  2. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla fotografów-amatorów. Zdjęcia osób zawodowo zajmujących się fotografią nie będą brane pod uwagę przy ocenie.
  3. Wysłanie zgłoszenia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  4. Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z udzieleniem Organizatorowi zgody na ich publikację  na stronie www.bebenek.pl oraz profilu zespołu na Facebooku. Organizator opublikuje większość zdjęć nadesłanych do konkursu.
  5. Uczestnik nadsyłający zgłoszenie do konkursu zwalnia organizatora z jakichkolwiek roszczeń osób trzecich z tytułu naruszenia praw do zdjęć zgłoszonych do konkursu i/lub z tytułu naruszenia jakichkolwiek innych praw tych osób, w szczególności prawa do ochrony wizerunku.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁOSZEŃ

  1. Każda osoba może wysłać maksymalnie pięć zdjęć. Będziemy wdzięczni za przesyłanie  plików o zmniejszonej wadze, ok: 800 KB/zdjęcie.
  2. Nadesłane zdjęcia muszą przedstawiać załogę/zawodników/rajdówkę Platinum Rally Team podczas 21. Rajdu Rzeszowskiego.
  3. Zdjęcia należy nadsyłać na adres mailowy: platinum@highpr.pl w terminie do 19 sierpnia 2012 r do północy. W tytule maila prosimy wpisywać: Konkurs fotograficzny. W treści maila należy umieścić imię i nazwisko autora zdjęcia – w przypadku braku takiego podpisu Organizator zastrzega sobie możliwość podpisania zdjęcia nikiem z adresu internetowego zgłaszającego.
  4. Do konkursu można nadsyłać wyłącznie zdjęcia własnego autorstwa, do których posiada się pełnię praw autorskich.

NAGRODY

1. Organizator nagrodzi autorów trzech najlepszych zdjęć. Nagrodami w konkursie są:

Za pierwsze miejsce- torba podróżna Platinum

Za drugie miejsce – latarka Platinum i odświeżacz samochodowy Dr.Marcus

Za trzecie miejsce – koszulka Platinum i odświeżacz samochodowy Dr.Marcus

2. W terminie maksymalnie do 5 dni od zakończenia zgłoszeń Organizator opublikuje  wybrane zdjęcia na profilu zespołu na Facebooku oraz na stronie internetowej zespołu. Trzy wyróżnione osoby zostaną poinformowane o nagrodzie mailowo.