Bracia Bębenkowie w obiektywie kibiców – konkurs foto z nagrodami CAT!

Zrobiłeś fajne zdjęcie braciom Bębenkom podczas tegorocznego sezonu rajdowego? Chcesz, żeby ukazało się w galerii na naszej stronie i fanpage’u zespołu na Facebooku? Prześlij nam je! Wybrane zdjęcia opublikujemy, a autorzy pięciu najlepszych fotek otrzymają nagrody: czapeczki CAT. Przed wysłaniem zdjęć zapoznaj się z regulaminem konkursu, który publikujemy poniżej.

facebook_plansza_konkurs_bebenki_960x640px_01

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

INFORMACJE OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest zespół Platinum Subaru Rally Team, zwany w dalszej części regulaminu Organizatorem.
 2. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla fotografów-amatorów. Zdjęcia osób zawodowo zajmujących się fotografią nie będą brane pod uwagę przy ocenie.
 3. Wysłanie zgłoszenia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z udzieleniem Organizatorowi zgody na publikację  na stronie www.bebenek.pl oraz profilu zespołu na Facebooku.
 5. Uczestnik nadsyłający zgłoszenie do konkursu zwalnia organizatora z jakichkolwiek roszczeń osób trzecich z tytułu naruszenia praw do zdjęcia zgłoszonego do konkursu i/lub z tytułu naruszenia jakichkolwiek innych praw tych osób, w szczególności prawa do ochrony wizerunku.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁOSZEŃ

 1. Każda osoba może wysłać maksymalnie pięć zdjęć. Będziemy wdzięczni za przesyłanie  plików o zmniejszonej wadze, maksymalnie 800 KB/zdjęcie.
 2. Nadesłane zdjęcia muszą przedstawiać załogę/zawodników/rajdówkę Michała i Grzegorza Bębenków w sezonie 2013.
 3. Zdjęcia należy nadsyłać na adres mailowy: platinum@highpr.pl w terminie do 2 grudnia 2013 r. do północy. W tytule maila prosimy wpisywać: Konkurs fotograficzny. W treści maila należy umieścić imię i nazwisko autora zdjęcia, adres pocztowy oraz nr telefonu komórkowego – w przypadku braku takiego podpisu Organizator zastrzega sobie możliwość podpisania zdjęcia nikiem z adresu internetowego zgłaszającego.
 4. Do konkursu można nadsyłać wyłącznie zdjęcia własnego autorstwa, do których posiada się pełnię praw autorskich.

 

NAGRODY

 

 1. Nagrodami w konkursie są czapeczki z logo CAT. Otrzymają je autorzy pięciu najlepszych zdjęć.
 2. W terminie maksymalnie do 5 dni od zakończenia zgłoszeń Organizator opublikuje  wybrane zdjęcia na profilu zespołu na Facebooku oraz na stronie internetowej zespołu. Wyróżnione osoby zostaną poinformowane o nagrodzie mailowo.
 3. W terminie maksymalnie 5 dni od ogłoszenia wyników, zwycięzcy mają obowiązek dosłać organiztorowi na podany w regulaminie adres mailowy (platinum@highpr.pl) danych do wysyłki (imię nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu komórkowego dla kuriera).
 4. Zwycięzców wybierze trzyosobowa komisja złożona z przedstawicieli Amer Sport – dystrybutora marki CAT w Polsce.